Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej.

 

Visual Thinking jest narzędziem, które jest powszechnie stosowane przez projektantów, i które zastosowane w pracy zespołów interdyscyplinarnych skutecznie wspiera ich komunikację, w szczególności w zakresie planowania i trwania procesu projektowego oraz realizacji prototypów. Proces wizualizacji wspiera także porządkowanie i weryfikowanie idei podczas sesji kreatywnych (warsztatów, burzy mózgów) oraz pozwala na tworzenie szybkich prototypów rozwiązań.

Coraz częściej myślenie wizualne pojawia się w procesach badawczych jako element wspierający komunikowanie skomplikowanych treści.

 Więcej o Visual thinking znajdziesz tutaj.

Projekty dedykowane prowadzą

Nowotny Agata 1 Agata Nowotny
 Socjolożka i badaczka, konsultantka w procesach projektowych, wykładowca akademicki i design coach. Zajmuje się projektowaniem procesów, innowacji społecznych oraz koncepcji nowych produktów i usług.  Współzałożycielka i dyrektor programowa konferencji NIEwidzialny DIZAJN.

 

 
 

kochanowska magda Magda Kochanowska 
 Adiunkt w Zakładzie Teorii i Historii Designu na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie. Zajmuje się teorią i krytyką designu oraz metodologiami projektowymi. Jako niezależny konsultant zajmuje się projektowaniem  usług. Pomaga firmom realizować projekty w metodologii design thinking, a także nawiązywać i rozwijać współpracę z projektantami. Współpracuje z kwartalnikiem projektowym 2+3D.

 nl