Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej.

 

Szanowni Państwo,

W ubiegłym roku akademickim Zakład Badań Zachowań Konsumentów Instytutu Zarządzania (Kolegium Zarządzania i Finansów, Szkoła Główna Handlowa) wraz z Arkadiuszem Wódkowskim z Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii zapoczątkowali cykl miesięcznych seminariów zatytułowanych "Badania marketingowe. Nauka Praktyce. Praktyka Nauce". Chcieliśmy stworzyć wydarzenie, które będzie okazją do zaprezentowania nowych trendów w badaniach, popartych praktycznymi przykładami wyjętymi z szerokiego doświadczenia prelegentów, którzy reprezentują czołowe firmy badawcze. Po drugiej stronie zasiedli przedstawiciele nauki, wykładowcy uczelni, szczególnie ekonomicznych i instytutów naukowo-badawczych z całego kraju, ale także doktoranci i studenci.  Bogaty materiał, jaki został zaprezentowany podczas comiesięcznych spotkań był inspiracją do wzbogacania treści wykładów, a także do ciekawych dyskusji.

Zapraszamy Państwa do zgłaszania swojego udziału w projekcie w tym roku.

Czekamy na zgłoszenia tematów i prelegentów w różnych blokach tematycznych jest to możliwość zaprezentowania naukowcom swoich narzędzi oraz dyskusja o nich z akademikami. Proponowane bloki tematyczne:

- badania w procesie biznesowym

- badania marki

- badania komunikacji

- badania w punkcie sprzedaży

- badania satysfakcji

- szczególna rola badań jakościowych

- badania vs. "nowe" źródła danych

- ewolucja badań marketingowych - w Polsce i na świecie

- inne zaproponowane przez Państwa.

Terminarz kolejnych spotkań: 24.XI.2016, 15.XII.2016, 12.I.2017, 16.II.2017, 23.III.2017, 20.IV.2017, 18.V.2017. 

Seminaria odbywają się w SGH, Al. Niepodległości 128 , aula I w gmachu C w godz. 9.50-13.00.

Zgłoszenia w formie kilkuzdaniowego opisu proponowanego wystąpienia, zawierającego m.in. tytuł wystąpienia i dane prelegenta, prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy i liczymy na Państwa udział!

Treść zaproszenia w pliku do pobrania znajduje się tutaj.

Z pozdrowieniami,

Michał Jan Lutostański

Członek Zarządu PTBRiO

 

 

 nl