fbpx
cyber header
Dlaczego my?
Nasi trenerzy to najlepsi w Polsce eksperci, którzy wiedzą, jak zamieniać obserwacje we wnioski, a dane w wiedzę. Skorzystaj z ich doświadczenia i poznaj nasze narzędzia rozwoju kompetencji dla wszystkich profesjonalistów, którzy wnioskują o rynku i człowieku.
kalendarz szkoleń
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze mocne strony:


25 lat doświadczenia

Tylko najlepsi trenerzy

50% nowości co roku

Ponad 3000 zadowolonych uczestników

Mentorska relacja z trenerem

Kompleksowy program rozwoju

Od 25 lat dostarczamy narzędzia do rozwoju kompetencji w najbardziej aktualnych i pożądanych obszarach Consumer Intelligence. Niezmiennie pierwsi w Polsce wprowadzamy do oferty światowe nowinki szkoleniowe. Co roku aż 50% naszych kursów to zupełne nowości. W tym czasie zrealizowaliśmy setki szkoleń, które dostarczają umiejętności w 9 głównych obszarach kompetencji Consumer Intelligence. Każde z nich możemy przeprowadzić w formule dedykowanej dla Twojej organizacji – skontaktuj się z nami (link do części „kontakt” w obszarze tej podstrony, aby poznać szczegóły. Skorzystaj z kalendarza (link do kalendarza), aby poznać ofertę szkoleń otwartych na najbliższe miesiące.

METODY JAKOŚCIOWE

 • Badania jakościowe, budowanie wniosków
 • Nowe nurty w badaniach jakościowych
 • Bulletin Board Discussion
 • Badania jakościowe online
 • Zaawansowane techniki

METODY ILOŚCIOWE

 • Szkolenie MaxDiff
 • Techniki ilościowe oraz dobór próby
 • Metody kognitywne w badaniach
 • Dobór próby i grup docelowych
 • Gamification w badaniach
 • Kwestionariusz w badaniach online
 • Podstawy ilościowych badań marketingowych

PROWADZENIE BIZNESU

 • Doskonalenie umiejętności menadżerskich
 • Techniki budowania skutecznych zespołów
 • Dane osobowe w badaniach

SPRZEDAŻ

 • Budżety badań

PROWADZENIE SPOTKAŃ

 • Inside the box
 • Kreatywność w pracy warsztatowej
 • Facylitacja warsztatów i spotkań biznesowych

WIZUALIZACJA DANYCH

 • Raport Idealny
 • Warsztaty infografiki i prezentacji wizualnej
 • Data storytelling
 • Jak angażować odbiorców danych

PROWADZENIE PROJEKTÓW

 • Jak zarządzać projektem badań rynkowych
 • Potrzeby użytkowników w procesie projektowym

OBSZARY BADAWCZE I BIZNESOWE

 • Ekonomia behawioralna
 • Benchmark badań pracowniczych
 • Badania pracowników Insighty
 • Badania U&A i badania segmentacyjne
 • User Experience
 • Przepis na markę interaktywną Wprowadzenie nowego produktu na rynek
 • Opracowanie standardów jakości obsługi
 • Badania reklamy Monitoring i badania social media
 • Badania innowacji FMCG
 • Psychologia konsumenta
 • Trendy konsumenckie

INNE METODY BADAWCZE

 • Etnografia w badaniach rynku
 • Agile Research Badania neuromarketingowe
 • Badania online
 • Praktyczne zastosowanie design thinking
 • Społeczność on-line
 • Storytelling, jak pracować z narracjami
 • Badania semiotyczne

W PTBRiO za transfer wiedzy i umiejętności odpowiedzialni są najbardziej doświadczeni w Polsce eksperci Consumer Intelligence. To praktycy biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy także, z wybitnymi fachowcami w obszarze kompetencji miękkich oraz wizualizacji danych. Nasi trenerzy otrzymują bardzo wysokie oceny od uczestników.

Poznaj naszych trenerów:

Jeśli masz bogate doświadczenie w którymś z obszarów kompetencji Consumer Intelligence (lub komplementarnych) i chcesz współtworzyć elitarny zespół trenerski PTBRiO – skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z umiejętności zdobytych podczas naszych szkoleń korzystają osoby z wielu branż i miejsc w organizacjach: od pomysłodawców start-upów, poprzez menedżerów różnego stopnia, po zarządzających firmami. Niezmiennie nasze szkolenia są wysoko oceniane przez uczestników.

W szkoleniach PTBRiO uczestniczyło ponad 3 tys. osób, m.in. przedstawiciele:

accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture accenture97a accenture accenture accenture

 

Miejsce i dojazd:

PTBRiO, Warszawa, ul. Szarotki 11.


Znajdź nas w  jakdojade

Współpracujemy z: wspolpraca 01 wspolpraca 01

Sala:

szarotka
w pełni funkcjonalna (rzutnik, flipcharty, ściana magnetyczna, akcesoria piśmiennicze, np. flamastry Neuland) z możliwością wyjścia do naszego ogródka.

Godziny:

9.00-16.30, ok. godz. 12.30 lunch w pobliskiej restauracji wspolpraca 02

Koszt obejmuje:

materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia kursu, lunch, przerwy kawowe

Płatności:

organizacją szkoleń zajmuje się firma ORA&Funksters. Wpłat należy dokonywać na konto: ORA&Funksters Tomasz Sławiński ul. Szarotki 11 02-609 Warszawa NIP 951 180 52 41 Regon: 146508076 Nr rachunku bankowego: 84195000012006043994560002

Po otrzymaniu zamówienia organizator wysyła mailem potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia wraz z fakturą pro forma. Ostateczną fakturę VAT wystawia po otrzymaniu płatności. Rezygnację z udziału w szkoleniu bez konsekwencji finansowych można zgłaszać najpóźniej 7 dni przed datą szkolenia, pisemnie za pośrednictwem formularza elektronicznego lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rezygnacja w późniejszym terminie pociąga za sobą konieczność wniesienia pełnej płatności.

Kontakt:

Anna Chodkiewicz
Koordynator szkoleń
Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii
ul. Szarotki 11, 02-609 Warszawa
t: (22) 648 44 92, e: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.prawo