fbpx
 
ua
AdAiD.eu
Zapraszamy do umieszczania ofert pracy.
 
PTBRiO dołączyło do inicjatywy AdAid.eu, platformy wspierającej ukraińskie /-ch specjalistki /-ów od komunikacji marketingowej, będącej wspólną inicjatywą organizacji branżowych z krajów UE.

AdAid.eu – platforma łącząca ukraińskich przyjaciół

W związku z tragedią, jakiej doświadcza dziś Ukraina, środowisko reklamowe, w ramach inicjatywy AdAid.eu, chce zaoferować wsparcie poprzez ułatwienie osobom z Ukrainy znalezienia ofert współpracy w krajach UE oraz kontaktu z firmami: agencjami reklamowymi, mediowych, badawczymi, firmami produkcyjnymi, działami marketingu, komunikacji i PR po stronie klienta oraz innymi podmiotami z branży kreatywnej w krajach UE.

Na platformie są już pierwsze ogłoszenia, a baza jest na bieżąco uzupełniana przez potencjalnych pracodawców i pracowników. Formularz umożliwia filtrowanie ogłoszeń, w tym także pod kątem pracy stacjonarnej, hybrydowej i zdalnej. Korzystanie z platformy jest bezpłatne.

Dzięki zaangażowaniu partnerów mediowych, projekt będzie wspierany komunikacyjnie na platformach społecznościowych (Instagram i Facebook).

Jak można wesprzeć projekt?
  • Jesteś pracodawcą? Przeanalizuj potrzeby kompetencyjne w zespole. Jeśli masz możliwość zatrudnienia, wypełnij formularz na stronie adaid.eu
  • Znasz osoby poszukujące pracy w sektorze kreatywnym? Przekaż im link do platformy adaid.eu.
  • Poszukujesz zatrudnienia w branży w Polsce lub innym kraju europejskim? Przejrzyj dostępne oferty oraz zamieść swoje CV na adaid.eu.
  • Pracujesz w organizacji zrzeszającej podmioty z sektora lub współpracujesz z szeroko rozumianą branżą marketingową? Udostępnij informacje o inicjatywie AdAid.eu w swoich kanałach komunikacji.


Zobacz serwisprawo