Avatar

Anna Rychlik

Dane podstawowe
Adres email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma
Anna Rychlik Re-Frame & Grow
Stanowisko
Właściciel, doradca i trener biznesu, coach ICC
O mnie
Doradca i trener biznesu specjalizujący się w obszarze budowania przywództwa w kategorii (Category Leadership) i Category Management oraz efektywnego wykorzystania badań Consumer / Shopper / Retailer i analiz rynkowych w biznesie.
Rozwija producentów i detalistów do budowania zrównoważonych planów wzrostowych oraz strategicznych relacji dostawca – dystrybutor na podstawach Wizji Kategorii. Inspiruje do sposobu budowania swojej marki i portfolio / asortymentu przez pryzmat rozwoju kategorii, prowadząc klienta do ugruntowania ekspertyzy w swoich kategoriach i zyskania przewagi konkurencyjnej.
Czerpie z 25 lat doświadczenia zawodowego w międzynarodowych organizacjach FMCG: SEITA i MARS Polska po stronie rynkowej i produkcyjnej. Jako wieloletni kierownik badań i analiz rynkowych w Polsce i w regionie CE odpowiadała za budowanie ekspertyzy kategorialnej i jej efektywną aplikację do strategii portfolio / dystrybucji / cenowo – promocyjnej / komunikacji i do projektów category management. Senior manager działu CMI & Category Management, lider rozwoju i wdrażania Wizji Kategorii do sieci handlowych.

Certyfikowany Category Manager (GS-1 Institute Germany). Certifikowany Coach ICC. Członek PTBRiO.

Obszary biznesowe
Inne obszary biznesowe
Category Leadership, Category Vision, Category Management
Media społecznościowe
linkedin
https://www.linkedin.com/in/annarychlik/