fbpx
 
Avatar

Anna Rychlik

Anna Rychlik Re-Frame & Grow

Właściciel, doradca i trener biznesu, coach ICC

Skontaktuj się ze mną
Doradca i trener biznesu specjalizujący się w obszarze budowania przywództwa w kategorii (Category Leadership) i Category Management oraz efektywnego wykorzystania badań Consumer / Shopper / Retailer i analiz rynkowych w biznesie.
Rozwija producentów i detalistów do budowania zrównoważonych planów wzrostowych oraz strategicznych relacji dostawca – dystrybutor na podstawach Wizji Kategorii. Inspiruje do sposobu budowania swojej marki i portfolio / asortymentu przez pryzmat rozwoju kategorii, prowadząc klienta do ugruntowania ekspertyzy w swoich kategoriach i zyskania przewagi konkurencyjnej.
Czerpie z 25 lat doświadczenia zawodowego w międzynarodowych organizacjach FMCG: SEITA i MARS Polska po stronie rynkowej i produkcyjnej. Jako wieloletni kierownik badań i analiz rynkowych w Polsce i w regionie CE odpowiadała za budowanie ekspertyzy kategorialnej i jej efektywną aplikację do strategii portfolio / dystrybucji / cenowo – promocyjnej / komunikacji i do projektów category management. Senior manager działu CMI & Category Management, lider rozwoju i wdrażania Wizji Kategorii do sieci handlowych.

Certyfikowany Category Manager (GS-1 Institute Germany). Certifikowany Coach ICC. Członek PTBRiO.


Specjalizuję się w

branżach:


Agencje reklamowe / domy mediowe / PR
Banki
Farmaceutyczna

FMCG

Rolnictwo
Sieci handlowe

obszarach biznesowych:


Ewaluacja

Insighty konsumenckie
Konsulting badawczy
Marka (strategia, pozycjonowanie, komunikacja)
Media
Produkt (innowacje, optymalizacja, ceny)
Reklama (post-, pre-testy)
Retail (sprzedaż, dystrybucja)
U&A (potrzeby, motywacje, segmentacje)
Zarządzanie relacjami z klientami (jakość obsługi, satysfakcja)

metodach i technikach: