- KANDYDAT DO NAGRODY 25-LECIA PTBRIO -


ARC Rynek i Opinia

Kierownik Laboratorium Analiz Badawczych w ARC Rynek i Opinia. Z wykształcenia psycholog, zawodowo badacz, metodolog i analityk. W ARC Rynek i Opinia kieruje zespołem ds. analiz i innowacji, którego zadaniem jest wsparcie zespołów badawczych w zakresie projektowania badań i planowania analiz a także analiza danych oraz rozwijanie nowych narzędzi i produktów badawczych. Interesuje się  w szczególności metodologią ilościowych badań online, psychologią decyzji i technikami segmentacji.

NOMINOWANY W KATEGORII

STRAŻNIK

Od wielu lat naczelnym celem zawodowym Michała jest robienie dobrych badań. Co znaczy "dobrych"? "Dobrych" oznacza rzetelnych, poprawnych metodologicznie, zaawansowanych merytorycznie i jak najbardziej użytecznych dla klienta. Edukuje w tym zakresie nie tylko siebie i innych badaczy oraz analityków – nierzadko zdarza się, że edukuje również Klientów :) Robi to z wielkim uporem, ale i z wielką elegancją :) Najlepszym zobrazowaniem stanowczości Michała stojącego na straży „dobrych” badań jest zdanie, które wypowiedziała niegdyś jedna z Klientek w sytuacji, gdy Michał delikatnie, acz stanowczo przekonał ją do zmiany metodologii w projekcie – zdanie to brzmi „Jeszcze nigdy nikt mi tak pięknie nie odmówił”. Projekt został zrealizowany zgodnie z wytycznymi Michała i został bardzo wysoko oceniony przez Klientkę. Praca Michała na rzecz ciągłego podnoszenia jakości badań zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie – nie znam lepszego strażnika „badawczej moralności” :)

Michał to prawdziwy ekspert od zadań specjalnych w dziedzinie analiz. Na co dzień prowadzi zespół LAB w firmie ARC Rynek i Opinia. Potrafi zdziałać cuda mając do dyspozycji bazę danych z wynikami z badań. Pomimo swoich niesamowitych umiejętności i ogromnego zaangażowania nigdy nie był bohaterem pierwszego planu.


TYLKO DLA CZŁONKÓW PTBRiO