- KANDYDAT DO NAGRODY 25-LECIA PTBRIO -


Kantar

Prezes PTBRiO, Client Service Director i szef komunikacji w Kantar Polska W branży komunikacji marketingowej od 1998 roku. Od 1999 r. w Kantar Polska, od 2000 r., jako szef marketingu, a następnie dyrektor strategiczny pracuje nad dopasowaniem oferty badawczej agencji do potrzeb biznesowych klientów. Wiceprezes Zarządu PTBRiO. Publikował w Brief, Marketing w Praktyce, Harvard Business Review, Businessman Magazine, Marketing przy Kawie, Media i Marketing Polska, Puls Biznesu. Członek Akademii PR. Laureat nagrody “Najlepszy zespół komunikacji marketingowej w Polsce” Akademii PR.

NOMINOWANY W KATEGORII

ARTYSTA

Mateusz jest mistrzem wizualizacji danych, który perfekcyjnie łączy światy formy i treści. Od wielu lat działa na rzecz rozwoju kompetencji prezentacyjnych wśród badaczy. Jest autorem licznych kampanii komunikacyjnych promujących z rozmachem wyniki projektów badawczych. Ostatnio przebojem wdarł się na jazzowe sceny jako wzięty saksofonista. Mateusz do archetyp artysty!

Mateusz pokazuje na co dzień, że badania rynku i opinii, to nie tabele i wykresy, ale wiedza, która może być w kreatywny sposób pokazywana i wykorzystywana. Twórca pomysłów, inspiracji i dobrego humoru.


TYLKO DLA CZŁONKÓW PTBRiO