- KANDYDATKA DO NAGRODY 25-LECIA PTBRIO -


Deloitte

od przeszło 15 lat zawodowo dba o to, aby klienci i użytkownicy byli w sercu każdej decyzji projektowej, od strategicznych po najdrobniejsze detale. Przez 12 lat związana z agencją badawczą, od 4 lat wykorzystuje i rozwija swoje kompetencje w dziedzinie designu, aktualnie w świecie wielkiego consultingu, wspierając klientów w wyzwaniach związanych z transformacja cyfrową.

Od 2010 roku pracuje również jako trenerka i facylitatorka, dzieląc się wiedzą, pomagając budować kompetencje i wykorzystywać je w praktyce. Przeszkoliła dziesiątki grup wewnątrz organizacji, w których pracuje, w ramach szkoleń otwartych i u klientów a także w ramach kursów akademickich (w SWPS, ALK, SGH czy na Politechnice Warszawskiej).

Współtwórczyni i wieloletnia opiekunka konkursu zbadaj.to, który stał się zaproszeniem do świata profesjonalnych badań biznesowych dla dziś już przeszło setki młodych ludzi. W 2010 roku zainicjowała projekt cyklicznego monitoringu trendów z perspektywy branży badawczej. Początkowo kameralny, z czasem projekt stał się przedsięwzięciem angażującym w każdej edycji blisko osiemdziesiąt osób, zarówno badaczy, jak i przedstawicieli innych branż przyglądających się rynkowi oraz ekspertów sektorowych. Pracując w Zarządzie PTBRiO w latach 2015-2018 aktywnie działała na rzecz otwarcia i integracji osób, które z perspektywy różnych środowisk i kontekstów polegają w swojej pracy na dobrym rozumieniu ludzi, ich zachowań oraz zjawisk i mechanizmów rynkowych. W 2018 roku wcielała te idee w życie jako Przewodnicząca Rady Programowej XIX Kongresu Badaczy.

Autorka niezliczonych felietonów badawczych publikowanych na łamach prasy branżowej, kilku rozdziałów w podręcznikach akademickich wydanych po polsku i po angielsku oraz specjalistycznych artykułów naukowych. Prelegentka i członkini rad programowych na konferencjach w Polsce i zagranicą, m.in. TEDx, ESOMAR CEE Forum, liczne Kongresy Badaczy, UX Poland, Product Development Days. Aktualnie pracuje nad doktoratem w dziedzinie Zarządzania.

NOMINOWANA W KATEGORII

MENTORKA

Bez niej branża byłaby uboższa o jakieś 200 osób z konkursu zbadaj.to ten konkurs byłby inny.

Dzięki jej zaangażowaniu przez wiele lat rozwijał się konkurs dla studentów, pełna pasji i zaangażowania wspierała młodych ludzi na początku ich kariery zawodowej. Od Kasi można nauczyć się bardzo wiele, otwartości na nowe pomysły, wizji ale też dokładności, rzetelności, w każde wykonywane zadanie wkłada ogrom serca. Żałuje, że nie pracujemy razem częściej.


TYLKO DLA CZŁONKÓW PTBRiO