- KANDYDATKA DO NAGRODY 25-LECIA PTBRIO -


Ipsos

Socjolog nie bojąca się nowych wyzwań. Z branżą badawczą związana od 2009 roku. Od ponad dwóch lat pracuje w Ipsos Polska, gdzie zajmuje się badaniami szeroko pojętej komunikacji. Pierwsze kroki zawodowe stawiała w IZMAŁKOWA zgłębiając tajniki badań etnograficznych co dało jej mocny fundament dalszej pracy badawczej. 

Obecnie w swojej pracy łączy wiedzę z badań ilościowych i jakościowych pomagając klientom znaleźć najlepszą sposób i drogę komunikacji z ludźmi. Lubi poznawać i rozmawiać z ludźmi, dlatego do dziś największą frajdę sprawia jej moderowanie – czuje się wtedy jak ryba w wodzie. Nie boi się ubrudzić, dlatego prywatnie lubuje się w pracy z gliną w każdej konfiguracji. Ceramicznymi wyrobami obdarza „szczęśliwych” wybrańców.

NOMINOWANA W KATEGORII

BOHATERKA

Marta stawia dobro klienta i projektu zawsze na pierwszym miejscu, walcząc z przeciwnościami :), jednocześnie działając na innych polach: przygotowując wystąpienia kongresowe. Z łatwością podejmuje się nowych projektów, także z obszarów w których nie ma doświadczenia (badani ilościowe), łatwo przyswajając widzę i dostarczając ostatecznie materiał bardzo wysokiej jakości.

Marta to bohaterka. Bohaterka obsługi Klienta, zawsze stawiająca potrzeby Klienta na pierwszym miejscu. Jest zaangażowana w badania, rozwija się w nowych dziedzinach (neuro), ale również mimo natłoku projektów znajduje czas na zgłębianie wiedzy badawczej i szerzenie jej miedzy innymi na wystąpieniach kongresowych.


TYLKO DLA CZŁONKÓW PTBRiO