- KANDYDATKA DO NAGRODY 25-LECIA PTBRIO -


Ipsos

Absolwentka filozofii oraz socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła także podyplomowe studia Marketingu i Strategii Marketingowych w Szkole Głównej Handlowej. Od ponad 15 lat związana z firmą Ipsos, gdzie przeszła wszystkie szczeble zawodowe – od asystentki aż po dyrektora. Dziś kieruje działem badań marki i reklamy - Ipsos BHT & Creative Excellence. Mama 10 letniej Leny, dawna chórzystka CHAPW, aktualnie uczy się grać na ukulele.

NOMINOWANA W KATEGORII

MENTORKA

Mistrzyni dostrzegania talentów. Wiele osób, które objęła pieczą mentorską, zaczynając od "0" - dziś jest pełnoprawnymi badaczami. Otwarta na świat i ludzi jak nikt inny. Na twarzy zawsze uśmiech, na ustach dobra rada, ramiona czekają, by objąć kolejne rzesze młodych badaczy.

Ma wieloletnie doświadczenie w branży badawczej. Posiada najważniejsze cechy dobrego badacza: dociekliwa, rzetelna, pomysłowa, kreatywna, zawsze skoncentrowana na celu i otwarta na to co nowe, a praca z nią jest zawsze połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Zdecydowanie zasługuje na tytuł "Mentorki" przez wielkie "M".


TYLKO DLA CZŁONKÓW PTBRiO