- KANDYDAT DO NAGRODY 25-LECIA PTBRIO -


Kantar

Digital Director w Kantar Insights, absolwent Wydziału Socjologii i Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada blisko 16-letnie doświadczenie w prowadzeniu badań marketingowych i społecznych. Przez 4 lata pracował w GfK Polonia, zajmując się badaniami mediów oraz sektora FMCG, następnie w Ipsos przez ponad 10 pracował jako Team Manager w dziale badań reklamy oraz na stanowisku CEE Regional IIS Client Service Director. Aktualnie, cały czas spędza w internecie, specjalizując się w badaniach konsumenckich online i rozwijaniu badań cyfrowych w grupie Kantar.

NOMINOWANY W KATEGORII

MENTOR

Kamil jest moim przełożonym i nieironicznie uważam, że bez jego wiedzy i wsparcia byłbym przynajmniej o 50% głupszy niż jestem. Ma bardzo mocny zmysł biznesu, jasno i prawidłowo dekoduje działania firmy i sposób zarządzania projektami i przede wszystkim zawsze można z nim o czymś pogadać.

Ekspert w dziedzinie Media i Digital. Wspiera wszystkich w organizacji i wprowadza w świat Digitalny. Szczególnie stawia na młodych i wspiera ich rozwój. Spokojny. wyważony. Ekspert w swojej dziedzinie. Dzieli się wiedzą. Zaangażowany. Świetny kolega.


TYLKO DLA CZŁONKÓW PTBRiO