- KANDYDAT DO NAGRODY 25-LECIA PTBRIO -


Kantar

tata w domu i gOst w pracy. Od zawsze badacz entuzjasta, a przy okazji Client Service Director, członek Kantar Polska Management Board i CX Domain Country Leader. W jednej firmie od ponad 20 lat, bo najważniejsi są współpracownicy – i ci młodzi, od których można czerpać nową energię, i ci starsi, nadal niezastąpieni.

NOMINOWANY W KATEGORII

MENTOR

Grzegorz Ostrowski posiada szeroką wiedzę i doświadczenie, szczególnie w obszarze CX. To, co jednak sprawia, że wyjątkowo zasługuje na nagrodę w tej kategorii, to umiejętność dzielenia się tą wiedzą w mądry sposób. Nigdy nie poucza, ale inspiruje. Potrafi słuchać i autentycznie wykorzystać synergię różnych punktów widzenia i doświadczeń. Nie boi się nowych wyzwań i projektów, a jego spokój i opanowanie są niezastąpione. Po nowych obszarach porusza się sprawnie, a każdy kto miał okazję być w jego zespole, nie tylko poszerzał wiedzę, ale nieźle się przy tym również bawił.

Grzegorz to ikona Kantara - żaden inny mędrzec i profesjonalista, a w dodatku Dyrektor nie ma tyle empatii, zrozumienia i wiary w ludzi. Dzieli się swoją ogromną wiedzą i wspiera doświadczeniem niezależnie od tego czy to stażysta czy menadżer. Jest autorytetem dla badaczy, klientów, Zarządów - trudno wyobrazić sobie świat badań bez niego.


TYLKO DLA CZŁONKÓW PTBRiO