- KANDYDAT DO NAGRODY 25-LECIA PTBRIO -


Google

w badaniach od 2002 roku. Przez większość czasu związany z branżą FMCG, od 2017 roku w Google, w zespole Market Insights, gdzie odpowiada za badania rynkowe w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Trener PTBRiO, prowadzi szkolenia z zakresu wykorzystanie gamification w badaniach marketingowych, badań innowacji oraz pomiaru efektywności działań marketingowych. Częsty prelegent na konferencjach badawczych.

NOMINOWANY W KATEGORII

MENTOR

Popularyzator Gamification w szkoleniach i wystąpieniach na Kongresie i innych wydarzeniach. Stara się odkrywać nowości metodologiczne od lat.

Michał jest osobą niezwykła: łączy nieogarnialną wiedzę badawczą i zdolności analityczne. Jest jednocześnie cierpliwym nauczycielem dla kolegów i współpracowników, aby mogli z jego wiedzy i analizy korzystać. Jego wizja daleka i szeroka jest tyle inspirująca, ile motywująca.


TYLKO DLA CZŁONKÓW PTBRiO

NOMINOWANY W KATEGORII

EKSPERT

Michał to:

  • Nie tylko ekspert, ale po prostu chodząca encyklopedia wiedzy nie tylko o badaniach (juwenilia Stanisława Lema? - proszę bardzo, analiza statystyczna w piłce nożnej? - absolutnie, lamarckowska herezja w biologii ewolucyjnej? - be my guest, etc.).
  • Renesansowy umysł swobodnie poruszający się pomiędzy nauką, sztuką i biznesem - a w biznesie między Reinheitsgebot a programmatikiem.
  • Niezmordowany strażnik sensu tego, co i jak w badaniach robią jego macierzyste organizacje i firmy z nimi współpracujące - w jaskrawym kontraście do tych wszystkich klientów i agencji, dla których badania i sens to pojęcia skorelowane luźno.
  • Człowiek-instytucja, bez którego merytorycznego wkładu trudno sobie wyobrazić jakiekolwiek ważne wydarzenie branżowe - i zawsze ma do powiedzenia coś świeżego i cennego.
  • Po prostu dobry, mądry człowiek - świadom własnej wartości, ale nie chorujący przy tym na przerost ego.
Jeśli nie Michał, to ja po prostu już nie wie kto.

Za umysł otwarty na świat, który patrzy szeroko i widzi zależności, połączenia, przyczyny, konsekwencje, możliwości, efekty, pułapki, przeszkody. Za myślenie wielowątkowe, staranne, uporządkowane, logiczne, a jednocześnie nieoczywiste, zaskakujące i osobnicze. Za słuchanie, które jest słyszeniem i pragnieniem zrozumienia oraz za mówienie, które jest wyjaśnianiem i chęcią prawdziwego wytłumaczenia. Za pomoc bezinteresowną i skuteczną pomoc zawsze wtedy gdy jest potrzebna. Za nie mówienie "NIE", tylko "POMYŚLMY JAK". Za szczerość i bycie wprost.


TYLKO DLA CZŁONKÓW PTBRiO