- KANDYDATKA DO NAGRODY 25-LECIA PTBRIO -


Blink

doktor socjologii, doświadczona strateżka i badaczka, założycielka butiku koncepcyjnego BLINK. Wcześniej pracowała w Behavioral Architects w Sydney, w CPC Brand Consultants i w McCann Worldwide. Pięciokrotnie nagradzana w konkursie na najlepsze wystąpienie na Kongresie Badaczy. Autorka TrashBooka, współautorka Teczki Trendów 4P. Inicjatorka projektu reportersko-badawczego Światła Małego Miasta. Wprowadziła do Polski metodologię pracy projektowej opartej o ekonomię behawioralną. Stworzyła podejście warsztatowe Inside the Box. W ramach PTBRiO szkoli także z technik warsztatowych i form aktywacyjnych. Zaprojektowała wiele gier opartych o wyniki badań, w tym zagadki kryminalne, planszówki i gry karciane. Często występuje jako keynote speaker na spotkaniach i konferencjach branżowych. Obecnie pracuje nad książką "Zapalniki Zmian. Jak zmieniać zachowania?". 

NOMINOWANA W KATEGORII

ODKRYWCZYNI

Agata, posiada wyjątkową wiedzy i bogate doświadczenie a przy tym to przemiła osoba, z którą zawsze twórczo się dyskutuje. Dzięki niej wiem czym są zapalniki i heurystyki.

Bo ciągle odkrywa w sobie jakieś talenty, które istotnie wiążą się z badaniami i poszerzają spojrzenie na nie wielu ludziom


TYLKO DLA CZŁONKÓW PTBRiO

NOMINOWANA W KATEGORII

ARTYSTKA

Agata ma błyskotliwą inteligencję, pasję poznawczą i dociekliwość. Jak mało kto chce i potrafi dzielić się z innymi swoją wiedzą i swoimi odkryciami. Czyni to z dbałością o stronę formalna, z elegancją i wdziękiem. Widać szacunek zarówno do przedmiotów badania, jak i do odbiorców jego wyników. Angażuje się bezinteresownie w "misyjne" przedsięwzięcia oraz - przez wiele lat - w działalność na rzecz naszego środowiska (badawczego).

Od lat wygrywa najtrudniejszą rywalizację branżową na Kongresie Badaczy. Robi to świadomie, z planem przy wielkiej swobodzie. Inspiruje. Wytycza standardy. Jeśli można wytyczać standardy w byciu artystą branży.


TYLKO DLA CZŁONKÓW PTBRiO