fbpx
Consumer Intelligence Mentoring
Consumer Intelligence Mentoring
Indywidualny program szkoleniowy PTBRiO
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii od ponad 20 lat dostarcza praktyczną wiedzę potrzebną do rozumienia zachowań konsumenckich. Przeszkoliliśmy w tym czasie kilka tysięcy profesjonalistów, zapewniając inspiracje i umiejętności, które trwale zmieniły ich sposób zarządzania wiedzą o konsumentach.

Nasze działania materializują się poprzez dedykowany program warsztatów i szkoleń przekazujący wiedzę i umiejętności z obszaru wsparcia biznesowego, badań marketingowych i implementacji wiedzy oraz doświadczenia badaczy marketingowych z dziedzin, które rozwijają i usprawniają korzystanie z tej wiedzy. Dedykowane szkolenia wg metodyki TRUE prowadzą najlepiej oceniani trenerzy PTBRiO: profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w biznesie. Ich doświadczenie w pracy z danymi, markami, czy branżami jest cenne zwłaszcza w kontekście indywidualnego programu szkoleniowego.
poznaj

Metodyka TRUE

To unikalna metodyka, dzieki której dopasujemy do potrzeb Twojego zespołu i zrealizujemy skuteczny indywidualny produkt szkoleniowy. Kolejne fazy pozwalają na wypracowanie właściwej ścieżki współpracy i osiągnięcie najlepszych rezultatów biznesowych. Zobacz, jakie kluczowe etapy zdefiniowaliśmy: 

TRUE
Wszystko to przeprowadzone w oparciu o najwyższe standardy i najlepsze praktyki naszego zespołu szkoleniowego.

Twój warsztat lub cykl warsztatowy możemy zbudować w oparciu o 45 propozycji kursów, stworzonych na podstawie ponad 20 lat naszych doświadczeń zarządzania wiedzą w obszarze zachowań konsumenckich. Sprawdź 9 obszarów kompetencyjnych i nasze atutyprawo. A może szukasz innej tematyki? Skontaktuj się z nami.prawo