Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/virtualki/21072/kongresbadaczy/2017/modules/mod_bootstrapnav/helper.php on line 75
Co roku Kongres daje uczestnikom liczne możliwości budowania relacji. Agenda wydarzenia została tak skonstruowana, aby dostarczyć możliwie wiele okazji do zawarcia nowych znajomości i porozmawiania ze starymi przyjaciółmi.

UCZESTNICY

Gościmy ponad 500 uczestników i mamy idealną proporcję dostawców i odbiorców usług Consumer Intelligence 50/50. Co roku 20% uczestników Kongresu bierze w nim udział po raz pierwszy. Zobacz relację video z ostatniego Kongresu:

MARKI

Co roku w Kongresie bierą udział przedstawiciele blisko 200 firm i instytucji.
 

LINKEDIN

Zapraszamy do zamkniętej grupy uczestników Kongresu na LinkedIn. Dzięki niej dowiesz się kto bierze udział w evencie, podyskutujesz z prelegentami i zachowasz kilkaset nowych kontaktów biznesowych na dłużej. Grupa startuje już we wrześniu.
linkedin

RESEARCH MIX PARTY

Wyborne towarzystwo, dobre jedzenie i open bar. Nie ma lepszej recepty na skuteczny networking. Wszystko do późnej nocy we wnętrzach renomowanego warszawskiego klubu.

EXPO

W Kongresie co roku biorą udział wystawcy, prezentujący zarówno rozwiązania badawcze jak i te przeznaczone dla branży badawczej. Wykorzystaj okazję dotarcia do ponad 500 osobowej publiczności i już dziś zarezerwuj swoje stoisko. Skontaktuj się z nami i zobacz możliwości jakie daje pakiet wystawcy.

Poznaj naszą ofertę.

expo1
expo2
expo3
expo4